Tüm Haberler

Boru Profil Bükme Prosesi için proje kapsamlı çalışma için eğitim toplantıları başlıyor. Bükme prosesi için gerekli tüm kalıplar bükme malafa ve kaşık ihtiyaçları , kalıpların ve diğer ekipmanların tasarımları imalatı ve yerinde uygulamalı boru bükme çalışmaları yapılarak detaylı teknik eğitimler yapılacaktır. Operatör ve mühendislik seviyelerinde yapılacak eğitimler için kayıt yaptırabilirsiniz. Bizimle iletişime geçiniz.

SHUZTUNG / Tiwan Satış Direktörü Zİyareti / 30 Kasım 2016, Çarşamba

Distrübütörü olduğumuz SHUZTUNG / Taiwan Boru Bükme Makinaları Satış Direktörü Mrs.Joy HUANG müşteri ziyaretleri ve genel Türkiye Pazarı vizyon toplantıları için 6 günlük Türkiye ziyareti tamamlandı. 4 farklı ilde 19 farklı müşteri ziyaretimizde hem satış sözleşmeleri hemde geleceğe dönük potansiyel verimli görüşmeler yapıldı. 

Ülkemiz ve müşterilerimiz için çok büyük öneme sahip oolduğunu düşündüğümüz kararlar alınmış ve uygulamaya konulmuştur. Bunun ilk örneği başlangıç olarak, Kasım 2017 için ülkemizin lokomotif yan sanayisi olan 4 farklı firmadan  2-3 lişilik teknik personellerin  Shuztung / Taiwan Fabrikası ziyaretleri gerçekleştirilmesi konusunda anlaşıldı. Bu ziyarette teknik personellere üst düzey 'Boru Laser Kesme' ve 'Boru / Profil Bükme' ve 'Robotik Otomasyon'  prosesleri hakkında üst düzey eğitimler verilecektir. 5 Gün sürmesi planlanan eğitimler için tüm teknik personellerin masrafları da AKES ve SHUZTUNG işbirliği ile karşılanacaktır.    

© 2018. Tüm Hakları Saklıdır.