Vizyon & Misyon

VİZYON:

            Boru profil bükme, profil boru kesme ve işleme, boru profil polisaj, tel bükme uygulamaları, boru bükme kalıpları bükme malafaları boru bükme kaşık vb tüm bükme ekipmanları, çapaksız boru profil kesme hss ve tct daire testereler, bi-metal şerit testereler, daire testere makinaları, boru uç form verme boru şişirme ve boru büzme uygulamaları, boy tamamlama ve pah kırma ve boru profil çapak alma fırçalama uygulamaları için makine ve ekipmanları satışı, servisinde ve boru bükme kalıp, malafa mandrel, boru büküm kaşık wiper die üretiminde dünyada bilinir önde gelen kuruluşlar ile yarışır, teknolojik gelişmelere öncülük yapar , müşteri beklentilerini aşar ve nitelikli tam eğitimli iş gücünü bünyemizde yaşatırız. 

MİSYON:

            Yüksek kalitede sanayi ve teknoloji ürünleri üreten firmalar ile ortak çalışarak, üreterek bizimle çalışan herkese değer katmak için varız. Yerel varlığımız ile aynı dili konusan küresel ortaklar ve müşterilerimizle pozitif iletişim ve karşılıklı büyüme için. İthalatını yaptığımız makinaların tamamnı ülkemizde teknolojik üstünlükleri ekleyerek üretmek ve hali hazırda üretimini yaptığımız boru bükme kalıp malafa ve bükme kaşık wiper die üretim kapasitemizi artırmaktır. 

            AKES in kalite politikası , müşteri istek ve beklentilerini , ulusal ve uluşlararası standartlara uygun olarak, zamanında ve imzalanan sözleşmelere uygun olarak yerine getirmektir. Verimliliği ve kaliteyi artırmak için “ İlk defada doğru üretim” ve “ Sürekli iyileştirme “ yani kısaca “İSTİKRAR VE DEĞİŞİM “ ilkesiyle hareket etmektedir. Tüm hedeflerine çalışanlarının mutluluğunu gözederek ulaşmayı amaç edinmiştir.

© 2019. Tüm Hakları Saklıdır.